Druhé kolo v Bratislave sme bodovali naplno

Do prvého zápasu proti domácemu Lidu Bratislava, sme stupili výborne, ked už v 3minúte sme vyhrávali 2:0 a 7minute dokonca 3:0. Na začiatku 3.tretiny sme náskok zvýšili už na 5:0 a zápas bol rozhodnuty. Súperovy sa podarilo streliť gól, avšak odpovedali sme rovnako. Na konci zápasu sa podarilo súperovi streliť dva góly do konečného stavu 6:3 pre Banskú Bystricu.

ŠK Lido Bratislava - 1.FbK Quick Sport Banská Bystrica 3:6 (0:3,0:1,3:2)

Kušniarová 1+0, Martinková 2+0, Řezánková 1+2, Mesíková 1+0, Hríbiková 1+1, Očenášová 0+1

Druhý zápas proti Malackám sme mali pod kontrolou a súper hrozil, len rýchlymi protiútokmi. Po dobrom výkone, v ktorom sme mali neskutočný počet šancí sme vyhrali 6:0 a brankárka Endži (Annamária Brlášová) vychytala prvú nulu v sezóne.

1.SC Malacky - 1.FbK Quick Sport Banská Bystrica 0:6 (0:2,0:1,0:3)

Žilovcová 1+0, Řezánková 2+0, Blašková 1+2, Hríbiková 1+1, Martinková 0+1, Selecká 1+0, Očenášová 0+1

Najbližšie dva zápasy odohráme v Malackách 25.10.2014 proti aktuálne prvemu Trenčínu a piatim Michalovciam. Držte nám palce...